facebook pixel ייעוץ טכני • www.4project.co.il
Main logo www.4project.co.il
כל הרכיבים לפרוייקט שלכם
עגלת קניות

העגלה ריקה

ייעוץ טכני

בעמוד זה ננסה להסביר איזה ייעוץ טכני תוכלו לקבל מצוות האתר ולמה חלקכם עלולים להתאכזב...

קודם כל, האתר הוא חנות אינטרנטית שמטרתה העיקרית הינה לספק רכיבים לכל מה שאתם בונים. המוטו שלנו הוא "כל הרכיבים לפרוייקט שלכם".
אנחנו מעדיפים להתמקד בצד הלוגיסטי של הפעילות, כלומר ייבוא ושיווק המוצרים. אנחנו לא מספקים שירותי תכנון, בניה, ליווי טכני או ייעוץ פרטני לפרוייקט שאתם רוצים לבנות.
צוות העובדים שלנו מותאם למטרה זו, כלומר בעיקר תפעול המחסן, הכנת הזמנות וכל מה שסובב סביב האספקה של ההזמנות המתקבלות דרך האתר.

אז איזה ייעוץ בכל זאת נוכל לספק לכם?
המילה הכוונה מתאימה כנראה יותר מאשר ייעוץ במקרה הזה...

מכיוון שזוהי חנות אינטרנטית, זו גם הדרך בה אנחנו מעדיפים לתקשר, דרך האינטרנט בעזרת האימייל. לא בטלפון ולא במפגש כאן במחסן.
אנחנו לא סנובים ולפעמים אוהבים לדבר ולהתבדח כמו כולם, אבל כדי שאפשר יהיה לטפל בכל הפניות במקצועיות, יעילות ומהירות, לפעמים דרוש לנו זמן כדי לבדוק דברים, לחפש ולקרוא מאמרים באינטרנט כדי להבין טוב יותר את מה שאתם צריכים, להסתכל בשרטוטים, לחשוב, לבדוק מלאי הספקים ואולי גם לשאול מישהו אחר. כל זה לא אפשרי אם אתם עומדים מולנו או מחכים בצד השני של קו הטלפון.
אנחנו משתדלים לענות כמה שיותר מהר, אבל אל תצפו לתשובה מיידית. לפעמים לוקח כמה ימים כדי ללמוד את הנושא, למצוא את התשובה ולענות בצורה הכי מקצועית שאפשר.

גם כשיש לנו תשובות, גם אותן אנחנו מעדיפים לשלוח לכם באימייל, עם קישורים למוצרים המתאימים וכדי שהכל יהיה מתועד. כך אפשר יהיה לחזור לנושא השאלה גם אחרי כמה שבועות כשיהיו לכם שאלות השלמה. אתם אולי מתרכזים בפרוייקט אחד, אנחנו צריכים לטפל בעשרות פרוייקטים ביום ומאד יכול להיות שמי שענה לכם על האימייל הראשון הוא לא אותו אחד שיענה לכם על האימייל השני, כך שללא תיעוד מסודר לא נוכל להמשיך את קו המחשבה.

קווים מנחים שיעזרו לכם לקבל תשובות מהירות:
אם אתם כבר יודעים פחות או יותר מה אתם צריכים, תשתמשו במנגנון החיפוש של האתר כדי להגיע למוצרים.
לדוגמה, אם אתם צריכים מנוע קטן, או מנוע איטי במיוחד, חפשו "מנוע" באתר ותראו כל מה שיש לנו להציע.
"קטן" או "איטי" הם מושגים יחסיים ובכל מקרה תצטרכו לבחור מהרשימה של המוצרים שאפשר לראות באתר.
כל הנתונים הטכניים על המוצר מופיעים במפרט שמקושר לעמוד המוצר או בעמוד המוצר עצמו.
האתר כולו בעברית וחיפוש מושגים בעברית יביא אתכם למוצרים שיש במלאי. חיפוש של מושגים באנגלית יראה לכם מגוון רחב יותר של המוצרים, כולל אלה שאפשר להזמין במסלול של "רכש רכיבים".

אנחנו נשמח לספק לכם הסבר איך המוצרים שאנו מוכרים עובדים, אבל כנראה שתוכלו למצוא את התשובות הרבה יותר מהר באינטרנט, בדוגמאות שלרוב מצורפות למוצרים, במדריכים שהיצרן של המוצר פרסם או בפרוייקטים דומים שאנשים פרסמו באינטרנט.

מי שמצפה שנכין לו רשימה של מוצרים לפרוייקט גאוני שיש לו בראש, כנראה יתאכזב. גם אם הפרוייקט הולך להציל את האנושות כולה (לדעתכם), עדיין לא נוכל לעשות זאת.
תכנון, מחקר ובחירת רכיבים הם חלק מהפרוייקט ולדעתינו חלק חשוב יותר אפילו מהבניה עצמה. לא נוכל לעשות את החלק הזה במקומכם. גם לא בתשלום... כמו שרשמנו, אנחנו מעדיפים להתרכז בצד הלוגיסטי של הפעילות. יש אנשים שמתפרנסים מתכנון ובניית פרוייקטים, זה לא התחום שלנו.

אנחנו כן אוהבים פניות של לקוחות שמתלבטים בין סוגי מוצרים שונים, כמו איזה סוג מנוע יתאים יותר לפרוייקט, מנוע צעד, מנוע סרוו או מנוע DC עם גיר?
נשמח מאד להסביר את ההבדלים ולכוון למוצרים המתאימים.
לעומת זאת, לפניות כמו "אני צריך מנוע למתקן שווארמה" או "איזה מנוע אני צריך כדי לבנות מכונית חשמלית לילד" כנראה שלא נוכל לענות.
אנחנו לא יכולים לנחש איזה כח דרוש כדי לסובב עמוד שווארמה או לדחוף את המכונית החשמלית, איזה סוללות יש לכם במכונית, האם יש תמסורת ועוד מיליון שאלות אחרות שאתם, כמי שבונה או מתכנן את הפרוייקט צריכים לחקור, לבדוק ולמדוד כדי לבחור את המנוע המתאים.

אנחנו בעד לתת חכה ולא את הדג אם הולכים לכיוון הקלישאתי.
אנחנו משקיעים הרבה משאבים כדי לייצר מדריכים בנושאים שונים, מתעדים מאפיינים ומתרגמים את ההסברים על שימוש במוצרים כדי שתוכלו ללמוד ולהבין איך משתמשים במוצר והאם הוא מתאים לפרוייקט שלכם.
אם כל זה לא מתאים לרמה הטכנית שלכם ואתם רוצים שמישהו יעשה את העבודה בתשלום, תוכלו לפנות לאנשים שנרשמו במחלקת המקצוענים בפורום של האתר. האנשים פירטו שם את החוזקות שלהם ואילו שירותים הם מציעים. אתם מוזמנים לפנות אליהם ישירות, אנחנו לא צד בהתקשרות ביניכם.
יש גם לא מעט קבוצות פייסבוק עם אנשים מקצועיים שאפשר להתייעץ איתם. קישורים לקבוצות אלה תוכלו למצוא בעמוד קישורים שימושיים.
התחברות:
האתר מאובטח ע"י:
כאן ניתן לשלם באמצעות:
משווקים מורשים של:
  • Arduino Logo
  • SparkFun Logo
  • Pololu Logo
  • ServoCity Logo
  • goBILDA Logo
  • Actobotics Logo
  • SeeedStudio Logo
  • WaveShare Logo